מערך הסעות תשפ"ד
קו 1 | 10:10 כפר אלדד + תקוע + אפרת דרום (סובה ראשונה) + גבעת הדגן+ נווה דניאל.
קו 2 | 10:20 בנייני האומה + מלחה + גילה + נווה דניאל.
קו 3 | 10:05 מעבר מכמש + פסגת זאב + נווה דניאל
בימי שישי הקו ימשיך לאחר מעבר מכמש לבית אל+ עפרה+ שילה
קו 4 | 9:15 קרית ספר + רכבת מודיעין + נוף איילון (סובה ראשונה) + מבוא חורון (סובה ראשונה)+ נווה דניאל.
בימי שישי הקו ימשיך לאחר קרית ספר לנריה+ דולב+ טלמון+ נווה צוף
קו 5 | 8:45 מחסום אורנית + מחלף ירקון + צומת סגולה + צומת שעריה + צומת אונו + בר אילן + אלוף שדה + מסובים + צומת אל על+ גמזו+ נווה דניאל.
קו 6 | 9:30 באר שבע+ סוסיא + כרמל + קרית ארבע (בתחנות ליד המרכז המסחרי) + כרמי צור + נווה דניאל
קו 7 | 9:30 קרית גת (כניסה לעיר) + צומת קוממיות + מסוף קסטינה + בני ראם/ישיבה + יד בנימין (סובה בכניסה לישוב) + צומת נחשון + בית שמש ביג + רמת בית שמש + גבעות + נווה דניאל
קו 8 | 10:45 בת עין + כפר עציון + ראש צורים + אלון שבות + אלעזר + נווה דניאל
בברכה רבה, זמין לשאלותיכם
עמיחי 0524239817